DD AUTO Wypożyczalnia aut Koszalin oferuje krótko i długoterminowy wynajem samochodów z możliwością odbioru i zwrotu w różnych lokalizacjach.

W naszej ofercie znajduje się obecnie kilka samochodów o różnych parametrach od małolitrażowych ekonomicznych samochodów poprzez samochody rodzinne, kończąc oczywiście na autach przeznaczonych do zadań transportowych oraz specjalnych.

Samochody będące w naszej ofercie podzieliliśmy na kilka grup cenowych. Podział ten wynika przede wszystkim z różnej klasy samochodów oraz wyposażenia, jak również przeznaczenia. Każdy pojazd przed wynajmem jest szczegółowo sprawdzany przez naszych pracowników tak aby zapenić Państwu komfort i przede wszystkim Bezpieczeństwo jazdy, które jest dla Nas priorytetem.

Refernecja DD Auto Koszalin

Galeria

Praca to nasza pasja i to właśnie jej poświęcamy większość naszego czasu, ale oprócz tego lubimy urozmaicić sobie wolny czas organizując różne wypady, sprawdzając przy tym swoje możliwosci w innych dziedzinach nie zwiazanych z motoryzacja np. przedstawiaja to zdjecia poniżej: Czytaj dalej
>>> Kliknij i wypożycz teraz