Wypożyczalnia samochodów dostawczych w Koszalinie

Najczęściej samochody dostawcze są nam potrzebne jedynie w konkretnych sytuacjach. Na co dzień nie korzystamy z nich tak często, żebyśmy musieli je kupować. Dlatego też większość ludzi woli wypożyczać je z profesjonalnych i sprawdzonych firm, niż decydować się na drogi i kosztowny zakup, który przez wiele lat może się nie zwrócić.

DD Auto oferuje szeroki wachlarz samochodów dostawczych, które z pewnością spełnią Państwa wymagania. Idealnie nadają się one do:

przeprowadzki,
przeniesienia siedziby firmy,
jednorazowych i okresowych transportów większych rzeczy,
a także przewozu maksymalnie 9 osób

Zalety wypożyczenia samochodu dostawczego

Dzięki wypożyczeniu samochodów dostawczych, nie dotyczą Państwa takie problemy, jak obowiązkowe przeglądy, sprawdzenie jakości opon i poziomów płynów, a także niezbędne ubezpieczenia. Wypożyczając samochód u nas, mają Państwo gwarancję idealnego stanu technicznego, gdyż każde auto sprawdzane jest przez najlepszych specjalistów. O każdy samochód dbamy tak, aby służył jak najdłużej nam i Państwu.

Obecnie posiadane przez nas samochody dostawcze:

Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby w Koszalinie. Bardzo chętnie pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniego samochodu. Nasi specjaliści z pewnością odpowiedzą na każde nurtujące pytanie.

Znajdą nas Państwo pod adresem:
ul. Zielona 53
75-664 Koszalin

Oprócz samochodów dostawczych w swojej ofercie posiadamy także auta osobowe!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

>>> Kliknij i wypożycz teraz